JOGA HORMONALNA

Joga Hormonalna. Czym jest i czy jest dla Ciebie?

Joga Hormonalna jest dedykowana wszystkim Paniom, a nawet Panom w myśl zasady, że to, co służy kobietom, jeszcze bardziej służy mężczyznom. To praca z ciałem oparta na prostych, dostępnych dla każdego bez względu na wiek, ćwiczeniach, które pomagają zrównoważyć gospodarkę hormonalną. Odpowiednie zarządzaniem naszym budżetem hormonalnym jest ważne w każdym wieku i dotyczy każdej płci.

Joga Hormonalna pozwoli Ci należycie przygotować się do menstruacji, przeprowadzi cię w odpowiedni sposób przez menstruację oraz pomoże odzyskać siłę i energię po. Każdy z tych okresów wymaga od nas innego typu pracy z ciałem i mądre zarządzanie swoimi hormonami oraz należyty wydatek energetyczny zaprocentują harmonią psychosomatyczną.
Joga Hormonalna jest również dedykowana Paniom w okresie przekwitania. Ćwiczenia dadzą wgląd w przebieg tego procesu na cielesnym, duchowym i emocjonalnym planie. Taka wiedza i praca pomagą lepiej poznać swoje ciało i co za tym idzie z łatwością i radością akceptować zmiany i nowy etap, który jest dopełnieniem naszego żeńskiego cyklu rozwoju. W każdym wieku przy odpowiednim nastawieniu i pracy z własnym ciałem, emocjami i psychiką możesz czuć się pełnowartościową kobietą, bo taką właśnie jesteś.
Joga hormonalna w prosty sposób przy użyciu łatwych ćwiczeń daje nam możliwość przejęcia odpowiedzialności w procesie energetycznej wymiany z otoczeniem. Możesz czuć się silna, radosna i spokojna w każdym wieku.
Poza ćwiczeniami otrzymasz również wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania i dobowego rytmu pracy ciała, by w najlepszy sposób zarządzać swoją energią.

 

Joga dla Macierzyństwa.

Joga dla kobiet w ciąży to zestaw bezpiecznych i precyzyjnych ćwiczeń dla bezpiecznego i naturalnego przygotowania ciała do poczęcia dziecka. Pozycje jogi, czyli asany pomagają zachować fizyczne i psychiczne zdrowie w tym wyjątkowym dla kobiety i dziecka czasie. Poczujesz harmonię, siłę oraz elastyczność swojej powięzi, mięśni i skóry. Poród po okresie regularnej praktyki jest naturalny i prostszy.
W czasie zajęć zostaniesz poprowadzona przez każdy trymestr poprzez odpowiednie asany, warianty pozycji dostosowane do ciebie oraz otrzymasz informacje na temat tego, jakie pozycje są wskazane, a jakie zakazane w czasie odpowiedniego trymestru.
Joga w ciąży daje wytchnienie kręgosłupowi, koryguje naszą postawę, a praca z oddechem pozwala odprężyć i rozluźnić przeponę, co daje nam również większy spokój i równowagę psychiczną.

Joga dla kobiet daje również możliwość praktyki zaraz po rozwiązaniu, by w harmonijny sposób powrócić do sił i odnaleźć się w pełni witalności w nowej roli mamy.

Otrzymasz również wskazówki jak radzić sobie z porannymi nudnościami oraz obrzękami.

KONTAKT

 

GABINET MEDYCYNY NATURALNEJ

ul. Parkowa 28/3, Szczecin

 

TELEFON

91 42 38 569

(lek. Solongo)    503 998 278
(lek. Sarantuja)  511 929 178

 

Copyright Ⓒ 2022 GABINET MEDYCYNY NATURALNEJ